Pán prstenů JUNIOR

Letní fantasy tábor Pán prstenů junior je inspirovaný dílem a světem profesora J. R. R. Tolkiena, který konceptem i komunitou navazuje na svého předchůdce, dětský tábor Warcraft junior, a zároveň jest sesterským táborem staršího Pána prstenů. Společně se vydáme do úžasného světa Středozemě plného dobrodružství i nebezpečí.

Staň po boku spolubojovníků na Světlé či Temné straně. Vyzkoušej si, jaké to je stát v bojové formaci, bojovat o reálnou pevnost nebo plnit tajné mise. Pokud se necítíš být šermířem, můžeš si zkusit roli lučištníka či moudrého léčitele nebo dokonce být učedníkem čaroděje. To vše s unikátními rekvizitami, v kostýmech a s bezpečnými zbraněmi.

Termín: 4. 8. 2019 — 10. 8. 2019
Místo: Outdoor Resort Březová, STAN
Věk: 7–12 let*

*) Nesedí-li vám věkové rozmezí, pak vězte, že náš hlavní tábor Pán prstenů pokrývá jiné rozpětí. Více zde.

Příběh

Hon na Gluma započal! Připojte se k Aragornovi a dúnadanským hraničářům nebo k nazgûlovi a mordorským skřetům a probojujte si cestu skrz Temný hvozd, kde se právě ono stvoření (snad) nachází. Glum má informace o Jednom prstenu a ty se za žádnou cenu nesmí dostat do rukou nepřítele!

Nepřátelé jsou mazaní a využijí všemožných lstí, aby nám zabránili Gluma dostat, ale když se naše mise vydaří, bude se o našich skutcích zpívat ještě dlouhá léta. Proto se nenech ovládnout svým strachem a přijď mezi nás, přijď bojovat za to, co je správné!

Kam dál aneb rozcestník pro rodiče

  • Zaujal-li vás tábor, pak můžete svoji ratolest přihlásit zde.
  • Novinky k táboru (aktuálnímu ročníku) naleznete buď průběžně zde na webu, nebo na facebookové stránce fantasy táborů (je přístupná i těm, kteří facebook nemají).
  • Přemýšlíte, co zabalit svému bojovníkovi s sebou? Tady naleznete vše potřebné.
  • Máte-li dotaz, na který jste na tomto webu nenašli odpověď? Napište nám na naši facebookovou stránku!

Fotografie

Celá alba fotografií z jednotlivých ročníků se nacházejí na našem Facebooku. Na jednotlivá alba se dostanete skrze tuto rubriku.

Zde jsou k nahlédnutí oddílové fotografie z I. ročníku: