Pán prstenů JUNIOR

Tato stránka pojednává o již proběhlém I. ročníku juniorů. Informace ke druhému ročníku, jenž se odehraje v létě roku 2019 postupně přibudou.

Letní fantasy tábor Pán prstenů junior je inspirovaný dílem a světem profesora J. R. R. Tolkiena, který konceptem i komunitou navazuje na svého předchůdce, dětský tábor Warcraft junior, a zároveň jest sesterským táborem staršího Pána prstenů. Společně se vydáme do úžasného světa Středozemě plného dobrodružství i nebezpečí.

Staň po boku spolubojovníků na Světlé či Temné straně. Vyzkoušej si, jaké to je stát v bojové formaci, bojovat o reálnou pevnost nebo plnit tajné mise. Pokud se necítíš být šermířem, můžeš si zkusit roli lučištníka či moudrého léčitele nebo dokonce být učedníkem čaroděje. To vše s unikátními rekvizitami, v kostýmech a s bezpečnými zbraněmi.

Termín: 5. 8. 2018 — 11. 8. 2018
Místo: Outdoor Resort Březová, STAN
Věk: 7–12 let*

*) Nesedí-li vám věkové rozmezí, pak vězte, že náš hlavní tábor Pán prstenů pokrývá jiné věkové rozmezí. Více zde.

Příběh

Vyslyš volání svého krále! Vyslyš volání Gondoru! Přijď bránit svou zem, protože ty jsi ten kdo může zastavit temnotu. Frodo se ztratil neznámo kde, Společenstvo se rozpadlo a Temný pán jde nezadržitelně pro to, co mu náleží. A to není nic menšího, než celá Středozem.

Je jen na nás odrazit armády skřetů, které útočí na Minas Tirith, poslední svobodné město Středozemě, probít se do srdce Mordoru a ukončit putování prstenu v Hoře osudu.

Nepřátel je mnoho a naděje je malá, ale o našich skutcích se bude zpívat ještě dlouhá léta. Proto se nenech ovládnout svým strachem a přijď mezi nás, přijď bojovat za to, co je správné!

Přidáš se na stranu lidí, elfů a trpaslíků? V největším spojenectví, které vede zoufalou válku o osud světa, nebo se postavíš na bojiště po boku skřetů (kteří nejsou zlí, jak je líčí v Gondoru, jen jimi nepochopení) válčících ve jménu spojenectví dvou Věží, a válečníků Haradu?

Kam dál aneb rozcestník pro rodiče

  • Zaujal-li vás tábor, pak můžete svoji ratolest přihlásit zde.
  • Novinky k táboru (aktuálnímu ročníku) naleznete buď průběžně zde na webu, nebo na facebookové stránce fantasy táborů (je přístupná i těm, kteří facebook nemají).
  • Přemýšlíte, co zabalit svému bojovníkovi s sebou? Tady naleznete vše potřebné.
  • Máte-li dotaz, na který jste na tomto webu nenašli odpověď? Napište nám na naši facebookovou stránku!

Fotogalerie

Neboť se letos odehraje teprve první ročník našeho tábora, naleznete níže výběr fotografií z táborů, na které úzce navazujeme (Warcraft junior, Pán prstenů)