Pán prstenů JUNIOR

Letní fantasy tábor Pán prstenů junior je inspirovaný dílem a světem profesora J. R. R. Tolkiena, který konceptem i komunitou navazuje na svého předchůdce, dětský tábor Warcraft junior, a zároveň jest sesterským táborem staršího Pána prstenů. Společně se vydáme do úžasného světa Středozemě plného dobrodružství i nebezpečí.

Staň po boku spolubojovníků na Světlé či Temné straně. Vyzkoušej si, jaké to je stát v bojové formaci, bojovat o reálnou pevnost nebo plnit tajné mise. Pokud se necítíš být šermířem, můžeš si zkusit roli lučištníka či moudrého léčitele nebo dokonce být učedníkem čaroděje. To vše s unikátními rekvizitami, v kostýmech a s bezpečnými zbraněmi.

Termín: 7. 8. 2021 — 13. 8. 2021
Místo: Outdoor Resort Březová, STAN
Věk: 8–14 let*

*) Nesedí-li vám věkové rozmezí, pak vězte, že náš hlavní tábor Pán prstenů pokrývá jiné rozpětí. Více zde.

Příběh

Píše se rok 2770 Třetího věku. Je to sotva den, co přiletěl drak Šmak a zničil trpasličí království Erebor a naše město Dol. Králové padli. Skupinky přeživších prchají na jih do Jezerního Města, kde jim snad pomůžou. Mezi uprchlíky je i královna Heleth z Dolu se svým maličkým synem. Podaří se jim šťastně doputovat do Esgarothu, nebo skřeti a Východňané uprchlíky rozeženou a prince zajmou? Přidej se na jednu ze stran a rozhodni o osudu Severu!

Kam dál aneb rozcestník pro rodiče

  • Zaujal-li vás tábor, pak můžete svoji ratolest přihlásit zde.
  • Novinky k táboru (aktuálnímu ročníku) naleznete buď průběžně zde na webu, nebo na facebookové stránce fantasy táborů (je přístupná i těm, kteří facebook nemají).
  • Přemýšlíte, co zabalit svému bojovníkovi s sebou? Tady naleznete vše potřebné.
  • Máte-li dotaz, na který jste na tomto webu nenašli odpověď? Napište nám na naši facebookovou stránku!

Fotografie

Celá alba fotografií z jednotlivých ročníků se nacházejí na našem Facebooku. Na jednotlivá alba se dostanete skrze tuto rubriku.

Zde jsou k nahlédnutí oddílové fotografie z I. ročníku: